Pozemek Brno

Lokalita: 

Brno, ulice Cacovická

Plocha: 

3 527m2
9 900 000

Prodej pozemků v zahrádkářské kolonii ve středním pásu zástavby města Brna v katastrálním území Husovice. Pozemky jsou přístupné s možností vjezdu na pozemek roh ulic Cacovická a Skryjova a pěší chůzí z ulice Soběšická. V lokalitě jsou bytové domy, rodinné domy a zahrádky. Na jedné straně pozemky sousedí s rodinným domem. Na pozemek je zavedena přípojka elektro a vodoměrná šachta napojená přípojkou veřejného vodovodního řádu.

Podle územního plánu města Brna se pozemky nachází v zastavěném území města, z části cca 660 m2 v druhu plochy stavební stabilizované pro funkci ploch pro bydlení, funkční typ plocha čistého bydlení a zbývající plocha v druhu plochy nestabilní - volná. Dle informací stavebního úřadu Brno-sever nebylo vydáno žádné územní rozhodnutí na změnu užívání pozemků.

Na pozemku jsou dvě rekreační chatky, obě mají zastavěnou plochu 16 m2. Jedna chatka je jednopodlažní podsklepená stavba, konstrukce dřevěná, před chatkou je terasa. Druhá chatka je jednopodlažní nepodsklepená stavba, obvodové zdivo dřevní hmota. Dále je na pozemku přístřešek, skleník, trvalé travní porosty - jabloně, ořešáky, angrešty, thuje.

Typ nabídky: 

Prodej